Home / İstanbul Rolex Saat Alan Yerler / Avcılar İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

Avcılar İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

Rolex saatler, popülerliğini her zaman koruyan nadir erkek aksesuarlarından bir tanesidir. Rolex saat, dayanıklılığı ve kalitesi ile de sıkça tercih edilmesinin yanı sıra kendine has görünümü ile de beğenileri toplamaktadır. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Avcılar’da da ikinci el rolex saat alan yerler bulunmaktadır.

Marmara Caddesi ve Civarı 

Avcılar’da her ürün olduğu gibi ikinci el Rolex saat alan yerlerin pek çoğu Marmara Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Metrobüs çıkışından itibaren başlayarak sahil hattına kadar giden geniş bir cadde olan Marmara’da özellikle saatçiler ve ikinci el satan yerler Rolex saatlere ilgi göstermektedirler. Marmara Caddesi, Avcılar’ın simge yerlerinden bir tanesi olduğu içinde arka sokaklarında dahi pek çok dükkan bulunmaktadır.

Parseller ve Çevresi

Avcılar’ın yine en fazla saatçi ve 2. el eşya satın alan yerleri Parseller Mahallesi’nde bulunmaktadır. Esenyurt’un komşusu olan Parseller, konumu itibari ile de 2. el Rolex saat alan yerlerin bulunduğu bir mahallesidir. İstanbul’un en kalabalık ilçesi Esenyurt ile olan bağı buradaki dükkanların da alım güçlerini daha da genişletmiştir.

Gümüşpala ve Çevresi

2.el Rolex saat alan dükkanların bir kısmı da Gümüşpala Mahallesi’nde bulunmaktadır. İlçenin deniz ve göl kıyısının bulunduğu Gümüşpala Mahallesi, ekonomik anlamda hareketli bir yer olduğu için burada bulunan saatçiler, Rolex saatleri almaktadırlar. Ayrıca Gümüşpala Mahallesi, Avcılar ilçesinin nüfus yoğunluğunun olduğu bir yer olarak da göze çarpmaktadır.

About admin

Check Also

Kartal İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

Lüks, ayrıcalıklı ve özel tüketiminde önemli yeri olan Rolex saatler oldukça yüksek fiyatlara satın alınmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir